Home

Vízilabda eredményjelző

Férfi vízilabda-világbajnokság: Megismétlődik a világliga

Professzionális Vízilabda Eredményjelző Rendszerek - Home

1. Professzionális Vízilabda Eredményjelző Rendszerek. 27 likes. Kiváló ár-érték arányú, professzionális vízilabda eredményjelző rendszerek teljes kivitelezését vállaljuk a tervezéstől a beüzemelésig
  2. Vízilabda: csoportelső egyetemisták! 2020. augusztus 28. (péntek) 21:37 - spigott. Facebook . így a záró etap előtt 10-8-as hazai előnyt mutatott az eredményjelző. A negyedik felvonásban viszont végleg megtörte ellenfelét együttesünk,.
  3. A termékeket a cég Európa számos országába szállítja kézilabda, kosárlabda, labdarúgás, tenisz, atlétika, vízilabda, jégkorong, stb. sportágakhoz. A választékban megtalálható a legegyszerűbb iskolai tornatermi kijelzőtől, a multifunkcionális, nemzetközi előírásoknak megfelelő eredményjelzők nagy választéka
  4. Segítség: Vízilabda-eredmények az Eredmenyek.com oldalain és eredmények Magyarország bajnokságaiból, real time eredmények és végeredmények Magyarország bajnokságaiból. Használd hangértesítő szolgáltatásunkat, válaszd ki követni kívánt strandröplabda-mérkőzéseidet, tájékozódj az eredményekről és a végeredményekről
  5. Vízilabda vízilabda női vízilabda Magyar Kupa női vízilabda UVSE FTC vízilabda Dunaújváros vízilabda BVSC BÁNFALVI SZABOLCS, LAKNER GÁBOR 2020.09.08 20:11 Frissítve: 2020.09.08 23:32 Női vízi MK: a Dunaújváros 0-3-ról verte meg az UVSE-t a döntőbe
  6. Zsinórban harmadszor olimpiai bajnok a vízilabda-válogatott [origo] 2008.08.24. 9:27 Sorozatban harmadszor lett olimpiai bajnok a magyar férfivízilabda-válogatott, Kemény Dénes együttese a döntőben kiváló játékkal múlta felül a torna meglepetéscsapatát, a remekül játszó, önmaga maximumát nyújtó Egyesült Államokat
  7. Segítség: Vízilabda eredmények az Eredmenyek.com kínálatában számos nemzeti és nemzetközi versenysorozat eredményeivel, sorsolásával és tabellákkal. Vízilabda szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com vízilabda livescore szolgáltatása élő vízilabda-eredményeket kínál a számos nemzeti, illetve nemzetközi bajnokságból.

Eredményjelző elektromos vízilabda. Rendelésre. Kosárba . 503.066 Ft (bruttó) Multisport eredményjelző 91x60x9,5 cm beltéri. Rendelésre. Kosárba . 555.589 Ft (bruttó) Eredményjelző elektronikus Professional vízilabda. Rendelésre. Kosárba. A SofaScore élő vízilabda eredmények, követheti az eredményeket, a párosításokat, és az élő vízilabda eredményeit az európai ligákból, és a nemzetközi kupákból Vízilabda labda gyerek és felnőtt méretben is, többféle márkában. Vízilabda kapukat és vízilabda hálót is találsz webáruházunkban! Manuális eredményjelző Síp Sorfal Stopper Taktikai eszközök Taktikai tábla Egyéb Érem, serleg Fitnesz eszköz Aqua fitnesz Csukló, bokasúlyok.

Vízilabda: csoportelső egyetemisták! Dunaújváros Onlin

1. Nemzetközi vízilabda-tornát szervezett a PSN Zrt. 2015. november 20. Pécsett játsszák a Kaposvár pólókupameccsét: 2015. szeptember 21. Szerdán hazai medencében kezdenek a pólósok: 2015. augusztus 4. Két pécsi játékosa is volt a győztes válogatottnak: 2015. július 16. BL-döntős pólós a PVSK-nál: 2015. június 12
  2. Vízilabda eredményjelző Cikkszám: AK004. 790 590 Ft. Rendelési információ.
  3. t 20 vízilabda-versenysorozat található meg a világ
  4. . 990* Boltértékelés. Vizilabda taktikai tábla filces WINNER WFB-159
  5. A hibás eredményjelző miatt csúsztak le az éremről a junior vízilabdázók. A magyar U19-es vízilabda válogatott botrányos körülmények között esett el az éremszerzéstől az alpheni Európa-bajnokságon. A magyar vezetés megóvta az olaszok elleni meccs végeredményét, de nem járt sikerrel..
  6. den, ami sport! Online sportbolt, ahol

ERC Elektromos eredményjelzők - ercdisplay

Az elejét megnyomták Keszthelyiék a BVSC elleni mérkőzésnek. Elkezdte az UVSE a meccset, hiszen 2-2 után 4-0-ás első negyedet produkált. A második nyolc percben még rátette egy lapáttal így már tetemesnek mondható 8-3-at mutatott az eredményjelző a félidőben. A fordulás után. Női vízilabda-válogatottunk mintha példát vett volna a fiúkról: férfi vízilabda-válogatottunk Málta elleni, s Keszthelyi-Nagy Rita negyedik gólja után ugyanúgy 26-0-t mutatott az eredményjelző, mint egy nappal korábban, a fiúk Málta elleni meccse után Kemény: Az eredményjelző nem hazudik - Magunkat okolhatjuk, hogy sorban hedetszer is kikaptunk a szerbektől, mondja a kapitány

Egyszer kiütöttem a bírót, az átkozott lagymatagságom volt az oka - Már két Kemény, Kemény Fecsó és Kemény Dénes elég volt ahhoz, hogy klánról beszéljen a vízilabda. A sikerkapitány 30 éves fia, Kristóf már a juniorválogatott edzője. Egy asztalhoz ültettük őket Vízilabda Eb: a nők lenullázták a szerbeket a Duna Arénában. amikor 10-0-át mutatott az eredményjelző. A fordulás után Máté Zsuzsanna maradt benn a sorcserénél, a szerbek egyre jobban elfáradtak, így még kevesebb lehetőségük volt gólt szerezni A magyar férfi vízilabda-válogatott büntetőpárbaj után, 14-13-ra legyőzte Spanyolország együttesét a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság férfitornájának döntőjében. Jó előjelekkel várhatta a találkozót a magyar válogatott, amely az Európa-bajnokságok történetében még soha nem kapott ki a spanyoloktól

Eredményjelző elektronikus Professional vízilabda bemutatása Technikai adatok: - Méret:130x50x5 cm - Súly: 4 kg - Áramellátás: transf. 230/12V 5A DC - Pontszám: 0-99 - Szám méret: 18 cm - Idő: Felfelé vagy lefelé számol Utolsó fázisába lépett a Békéscsabai Városi Sportcsarnok modernizálása - tájékoztatott a kivitelező cég projektvezetője. A Békéscsabai Előre NKSE női kézilabda csapatának játékosai megtekintették a Sportok Háza projekt révén megújuló épületben eddig elvégzett fejlesztéseket Vízilabda eredmények. Írta: pudicszsolt - 2018-10-23. 0. 1. Facebook. így a lefújást követően az eredményjelző táblán a KSI neve mellett szerepelt több gól. KSI - Ceglédi VSE 7:5. Ceglédi gólszerzők: Szendrei Dávid 3, Soós Titusz, Kakuk Ákos.

Hazai vereség az Európa-bajnok ellen | Dunaújváros Online

Vízilabda Magyarország, Magyarország vízilabda eredménye

Bujka Barbara ügyes pöcköléssel javított valamelyest a helyzeten, de a félidőben 8-3-as holland vezetést mutatott az eredményjelző. A harmadik nyolc percet a kilencedik holland gól vezette be, kis idő múlva pedig már 11-3 volt az ellenfél javára, miközben a rivális kapuja előtt csupa gyenge magyar megoldás követte egymást Vízilabda labda 5-ös méretben (körméret: 68-71 cm, súly: 400 - 450 gramm), gyerekek számára. Alapanyag rovátkált felületű, hosszú élettartamú gumi. Piros-fehér-kék színben rendelhető. Kültéri és beltéri medencékben, illetv A duisburgi torna második játéknapját magyar diadal nyitotta. Bár nagyszünetben még 6-6-os döntetlent mutatott az eredményjelző, második félidőben magasabb fokozatra kapcsolt, és 13-7-re legyőzte Kína együttesét Märcz Tamás legénysége A magyar válogatott bejutott a legjobb négy közé a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján. de ez is bőven belefért, a nagyszünetben 8-3-at mutatott az eredményjelző. A fordulást követően még inkább kinyílt az olló, a kapuban Kasót váltó Gangl Edinát nem tudták megoldhatatlan feladat elé. A horvát válogatott megszerezte első győzelmét a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornájának magyar érdekeltségű csoportjában: az eddig két vereséggel álló csapat szerdán egy góllal verte a továbbra is pont nélküli szerb együttest

Teltház és olimpikonok előtt nyert a Pécs | Pécsi Sport

Vízilabda-Eb: ez egy komolytalan meccs volt; A félidőben már 13-1-es állás díszelgett az eredményjelző táblán, természetesen a javunkra. A lendület eztán is kitartott, s mivel nagyobb ellenállásba nem ütköztünk, még 14-szer mattoltuk a védelmüket,. Harmadik mérkőzését is megnyerte a címvédő Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Zsolt együttese szerdán a vendég CN Terrassa felett diadalmaskodott 17-11-re. A zöld-fehérek - akik a Hannovert és a Marseille-t is hazai medencében győzték le - viszonylag gyorsan eldöntötték a találkozót, ugyanis a.

Vízilabda - Simán jutott a négy közé a magyar női válogatott. Fotó: Europress/AFP. Simán jutott a négy közé a magyar női válogatott. de ez is bőven belefért, a nagyszünetben 8-3-at mutatott az eredményjelző. A fordulást követően még inkább kinyílt az olló, a kapuban Kasót váltó Gangl Edinát nem tudták. A magyar női vízilabda-válogatott annyira súlyos, megalázó csapást mért a francia a válogatottra, hogy az eredményjelző táblát kezelő szakembert a mérkőzés után ínhüvelygyulladással kellett kórházba szállítani. Azonban nem ez volt az egyetlen következménye a kedd esti mérkőzésnek. A FINA helyszínen lévő. Vízilabda: nem kímélte a Szeged az újoncot Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak. Szünetben 9-2-es állást mutatott az eredményjelző, amit a harmadik felvonásban Varga II. Zsolt toldott meg még eggyel. Az utolsó negyed így lényegében már formalitássá vált, és még az.

A szerbek elleni papírforma győzelemmel fejezte be a csoportkört a magyar válogatott a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján. amikor 10-0-át mutatott az eredményjelző. A fordulás után Máté Zsuzsanna maradt benn a sorcserénél, a szerbek egyre jobban elfáradtak, így még kevesebb lehetőségük. Sporttörténelmi döntetlen a SOTE-vel. Kapusok napja volt most vasárnap a Sportmaxban: Várhelyi Zoli 62%-os, Szász Peti 65%-os sikerrel óvta csapata hálóját, a minimális különbség oka, hogy az ELTE alapvonalán eggyel kevesebbszer kellett emelkedni Női vízilabda: a Szentesé a megyei derbi - FOTÓK. Szerző: Pintér M. Lajos. 2009. november 29. vasárnap 2009. november 29. vasárnap. Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak. Megosztás

A srácok mai ellenfele a Fehérvár Vízilabda Sport Egyesület volt. A második negyedet csapatunk 3-2-re megnyerte, így a félidőben 8-5 állt az eredményjelző táblán. A mérkőzés második felében, a gólok tekintetében két ugyanolyan negyed következett: mindkettőnek 3-2 lett az eredménye, sajnos a több találatot. A félidőt egy-egy Kállay és Jansik találattal zártuk, így a meccs felénél 10-1-es FTC vezetést mutatott az eredményjelző. A tökéletes produkcióhoz a védelem is hozzájárult, mivel Gárdonyinak ekkor 86%-os volt a védési hatékonysága, ami még akkor is kiválónak tekinthető, ha tudjuk, hogy Benedek Tibor korábbi csapata. Vízilabda Eb - Simán jutott a négy közé a magyar női válogatott. 2020.01.21. 20:09 Bors. a nagyszünetben 8-3-at mutatott az eredményjelző. A fordulást követően még inkább kinyílt az olló, a kapuban Kasót váltó Gangl Edinát nem tudták megoldhatatlan feladat elé állítani a franciák, akikre az utolsó nyolc perc.

E.on felnőtt férfi vízilabda OB I - 10. forduló A mérkőzés nagy miskolci fölénnyel kezdődött nem sokkal a kezdés után már 3:0-s állást mutatott az eredményjelző tábla. Nagy Ádámot végleg cserével kiállította a játékvezető, mivel az Újpest reklamálására leellenőrizték a vállát, mely igaz, hogy. Miskolc - A házigazda Miskolc harmadik mérkőzését is megnyerte a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében, ezzel már biztos továbbjutó. Kevesebb mint hat perc után már 7-0-át mutatott az eredményjelző. Sike József együttese este a montenegrói Primorac Kotor ellen ugrik medencébe Úgy kezdtük a vasárnap délelőtti találkozót, ahogy azt kell, félidőben már 8-1-et mutatott az eredményjelző a javunkra. Után kicsit többet engedtünk a piros-fehéreknek, akiknél Macsi igyekezett a leginkább, három gólt is elhelyezett kapunkban, amelyet ezúttal Gyapjas Brendon védett

Női vízi MK: fordulatos bronzcsata végén BVSC-siker az FTC

A különbség addigra viszont már akkora volt a két csapat között, hogy az FTC hiába tudta megnyerni az utolsó negyedet, a végső győzelem így is a miénk lett. A meccs végén 14-4 állt az eredményjelző táblán, ezzel csapatunk újabb győzelmet tudhat maga mögött A döntő 46-ik percében 23-17 állt az eredményjelző táblán a mi javunkra. A dánok időt kértek, és megfordították a meccset 31-27-re. Így aztán a százötvenedik olimpia aranyra még négy évet kellett várnunk, Athénban Nagy Tímea párbajtőrben szerezte meg

Horkai György válogatottja 12-12-re mentette a meccset az olaszok ellen, aztán a zsűri döntése után 13-10-re kikapott az alpheni Eb-n - olvasható a Magyar Vízilabda Szövetség oldalán. Mint írják, Máltát, Görögországot és Montenegrót is legyőzte a magyar válogatott Alphenben, így csoportelsőként végzett az Eb első szakaszában, aztán jöttek az olaszok, akiket az. Vízilabda Eb 2020: Íme, tippünk a magyar vízilabda-válogatott Eb-döntőjére! A pólósoknál nem csak az eredményjelző nem hazudik soha, de a medence partján állók sem. Ez a garancia a sikerekre. Riói olimpia: Elbuktuk az idegek harcát, érem nélkül maradnak pólósaink Az előző stadion ikonikus szeletkéje: televíziós állás, sajtóhely és eredményjelző is egyben. Elengedhetetlen tartozékok. Az új épület központi bejárata előtt van a létesítmény főbejárata Forrás és képek: nb1.h

Zsinórban harmadszor olimpiai bajnok a vízilabda-válogatot

Vízilabda - Eredmények és meccse

A szünetben már 9-4-et mutatott az eredményjelző, a nagy különbség pedig teljesen megérdemelt volt. Ki kell emelni Lőrincz Bálint, Baksa Benedek és Török Béla szerepét a támadásokban, a védelemben pedig igazi vezér volt Sántavy Máté. Roppant fontos az egri csapat tekintetében, hogy a rutinos játékosok képesek legyenek. A magyar vízilabda-válogatott bejutott a legjobb négy közé a nagyszünetben 8-3-at mutatott az eredményjelző. A fordulást követően még inkább kinyílt az olló, a kapuban Kasót váltó Gangl Edinát nem tudták megoldhatatlan feladat elé állítani a franciák, akikre az utolsó nyolc perc előtt tizet számolt a.

- A vízilabda MEFOB-on hány méteren kívülről lőtt gól ér 2 pontot a sajátos szabályok szerint? A válaszok beérkezési határideje: 2019. Fej-fej mellett haladva a végső dudaszó utan 9-9 állt az eredményjelző táblán. A délutan folyamán a pécsi ÁOK gárdáját fogadtuk, tőlük már az első negyedben, Szám Tamás. Tisztelt Szentesi Vízilabda Klub! A 2020.07.31.-i Eger-Szolnok Mag... yar Kupa vízilabda mérkőzés után 30 perccel, 22.15 környékén a zsűriasztaltól eltűntek a szolnoki csapat versenyengedély kártyái. Amennyiben valaki jóindulatból eltette, esetleg látta kérem jelezze nekem vagy a Szolnoki Vízilabda Sport Club irányába. Fontosak számunkra ezek a dokumentumok Barcelona - A magyar férfi vízilabda-válogatott csupán a nyolcadik helyen végzett a Barcelonában zajló Európa-bajnokságon, miután szombaton 9-8-ra kikapott az orosz csapattól. Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese három negyed után már négygólos hátrányban volt, és hiába kapaszkodott az utolsó nyolc percben, nem tudott egyenlíteni

Elektromos eredményjelző - Edzés segítő eszközök

A folytatásban egy remek harmadik negyeddel ledolgozták hátrányukat a magyar lányok, s mivel a rendes játékidő végén 7-7-es döntetlent mutatott ez eredményjelző. A végjátékot aztán a szentesi pólóshölgyek bírták jobban s kétgólos győzelmükkel bejutottak a női vízilabda LEN-kupa elődöntőjébe Amióta József Attila megírta a világirodalom legszebb szerelmes versét az Ódát, azóta csínján kell bánni ezzel a szóval: óda! Előre is bocsánatot kérek József Attilától, na meg persze az irodalmároktól, s mindenek előtt egykori tanáromtól Lisztóczki László professzor úrtól, de péntek este a ZF-Eger csapata is megírta a maga ódáját, méghozzá a vízilabdáról Elkészült az OB I-be jutott Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület (AVUS) új, 200 néző befogadására alkalmas uszodája. A műszaki átadást és a használatbavételi engedélyeket követően heteken belül a sportolók is birtokba vehetik az impozáns létesítményt

Vízilabda élő eredmények - SofaScor

vízilabda, nők, B csoport, 3. forduló: Oroszország-Magyarország 17-12 (6-4, 5-3, 2-1, 4-4) így a nagyszünetben 11-7-et mutatott az eredményjelző. A harmadik negyedben sokkal langyosabbá vált a tempó, de az oroszok még így is 2-1-re nyerték ezt a szakaszt. A zárónegyedben sem változott a játék képe, az orosz. Vízilabda kategóriában lévő termékek - Kedvező szállítási díjaink a Szállítási információk menüpont alatt találhatóak! Br. 30.000,- Ft termék végösszeg felett, nem terjedelmes méretű vagy súlyú csomag esetén a szállítás ingyenes

Vízilabda labdák, kapuk - Aktivsport webáruhá

A TEVA-VasasPlaket igencsak meggyőző játékkal, 14-7-re győzte le a régi nagy rivális Domino Honvédot Eredménykijelző mobil vízilabda sporthoz 2 időmérővel. VIZILABDA eredményjelző berendezés: A berendezés rádiófrekvenciás kezelővel működtethető, az akcióidő mérők vezetékkel kapcsolódnak a főkijelzőhöz. mérete: 130 x 50 x 5 cm, súlya: 4 kg

Vízilabda Sportiskola Pécsi Sport Nonprofit Zrt

A magyar férfi vízilabda-válogatott nyolcadik helyen végzett a Barcelonában zajló Európa-bajnokságon, miután szombaton 9-8-ra kikapott az orosz csapattól. MTI-HÍR Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese három negyed után már négygólos hátrányban volt, és hiába kapaszkodott az utolsó nyolc percben, nem tudott. Vízilabda Eb - Az oroszoktól is kikapott, csak nyolcadik a férfiválogatott. Vámos szűk egy perccel a vége előtt ötméteresből talált be, és 17 másodpercet mutatott az eredményjelző, amikor az egyenlítésért támadhatott a magyar csapat: az időkérés után azonban Kovácsnál túl sokáig volt a labda, Bátori lövése. A férfi vízilabda OB I. rájátszásában, az 5. fordulóban a vendég angyalföldiek a 17. percben, Vámos Márton révén lőtték az első góljukat akkor, amikor a ZF-Eger már ötnél tartott. Az utolsó játékrész előtt 9-3-at mutatott az eredményjelző. 10-6-ra nyert az Eger, vagyis az idei 29. bajnoki mérkőzés után még. Vízilabda. Kívánságlista (0) Fiókom Kosár Pénztár. Üdvözöljük, lépjen be fiókjába vagy regisztráljon egyet. Kosár 0 termék - 0 Ft. Az Ön kosara üres! Kezdőoldal; Labdarúgás. Futball labdák. Meccslabda; Edző- és iskolai futball labda; Technikai labda; Játéklabda; Futsal ; Futball hálók. Tartóhálók Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti: London, 2012. július 31., kedd (MTI) - Második mérkőzését is elvesztette a címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott a londoni olimpián, Kemény Dénes csapata kedden Montenegrótól kapott ki egy góllal. Eredmény, B csoport, 2. forduló Montenegró-Magyarország 11-10 (2-2, 4-3, 3-3, 2-2) Vízilabdacsarnok, 5000 néző.

Vízilabda eredményjelző Ziccer Teamspor

A két sor különcsatájának állása döntetlen volt a félidőben, amikor 10-0-át mutatott az eredményjelző. A fordulás után Máté Zsuzsanna maradt benn a sorcserénél, a szerbek egyre jobban elfáradtak, így még kevesebb lehetőségük volt gólt szerezni VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA) Mindeközben a technikusok azt tesztelték, hogy az eredményjelző a férfiválogatottakat is üzembiztosan meg tudja-e jeleníteni, így az összes munkafolyamat a példának választott Märcz Tamás vigyázó szemei előtt zajlott (jelentjük, a kapitány a bekészített fotón. London, 2012. július 31., kedd (MTI) - Második mérkőzését is elvesztette a címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott a londoni olimpián, Kemény Dénes csapata kedden Montenegrótól kapott ki egy góllal Az utolsó negyedben viszont dekoncetráltak lettük és játékunk teljesen szétesett, aminek következtében kaptunk olyan gólokat, amik elkerülhetőek lettek volna, így a lefújást követően az eredményjelző táblán a KSI neve mellett szerepelt több gól. KSI - Ceglédi VSE 7:5. Gólszerzők: Szendrei Dávid 3, Soós Titusz. A házigazda magyar férfi vízilabda-válogatott szerdán a csoportkör második fordulójában 9-9-es döntetlent játszott az olimpiai bronzérmes olasz csapattal a vizes világbajnokságon, a Margitszigeten. az első negyed végén 4-4-et mutatott az eredményjelző. A második negyedben Nagy Viktor egyre inkább belelendült a.